ERELID 2026

HARRY VLIETSTRA BENOEMD TOT ERELID

 

Tijdens de Algemene Leden Vergadering gehouden op woensdag 27 mei 2026 hebben de leden van hengelsportvereniging De Snoek, onze voorzitter Harry Vlietstra uitgeroepen tot erelid van de vereniging.

Hij is al 18 jaar de voorzitter van onze vereniging en heeft heel veel tijd gestoken in het draaiende houden van de vereniging.

Hij is de drijvende kracht achter de vereniging en mede hierdoor zijn we één van de grootste en gezondste hengelsportverenigingen in de regio.

Onze voormalige penningmeester en ook erelid, Dhr. Bennie Beelen, sprak lovende woorden uit over de werkzaamheden die Harry doet als voorzitter voor de vereniging.

Hij is altijd bereid, ook op de raarste tijden, om zaken te regelen voor de vereniging. Hij durft hiervoor ook beslissingen te nemen in het belang van de vereniging.

We zijn Harry Vlietstra veel dank verschuldigd als voorzitter van De Snoek, na dat Bennie hem had uitgeroepen tot Erelid, werd hem ook het bijbehorend cadeau, een bijzonder fraaie unieke tinnen bord dat bij deze gelegenheid hoort, uitgereikt en voor zijn vrouw ontving hij nog een mooie bos bloemen.

 

"Harry, ook namens alle leden van harte gefeliciteerd en nogmaals bedankt".

 
Het bijbehorende erebord.