JEUGDCOMPETITIE 1996

 

 Eindstand  3. Uitslag 4 mei  6. Uitslag 21 september
 1. Uitslag 6 april  4. Uitslag 8 juni  7. Uitslag 5 oktober
 2. Uitslag 20 april  5. Uitslag 7 september  8. Uitslag 19 oktober

 

VERENIGINGSKAMPIOENSCHAP JEUGDVISSEN 1996

 

EINDSTAND

Einduitslag B- Junioren 1996 (beste 6 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 Marijn de Bruin 73 74 25 73 72 25 73 75 3.480

440

2

 Mark van Beugen 68 73 0 75 69 75 62 57 1.420 422

3

 Ronald Franken 61 25 0 74 74 25 72 73 2.580 379

4

 Michel Troost 67 25 25 71 68 25 75 71 2.510 377

5

 Hans Lokhorst 75 25 25 68 73 25 58 74 3.060 373

6

 Jerrrel de Paauw 74 25 25 69 71 25 70 64 2.230 373

7

 Bart Riezebos 71 25 25 67 58 25 69 66 1.700 356

8

 Jeroen Hofhuis 25 25 0 70 65 25 74 72 2.120 331

9

 Wouter Riezebos 62 25 25 74 25 25 65 62 1.370 313

10

 Alexander Foppen 59 25 25 65 25 0 68 69 1.430 311

11

 Maarten van de Berg 63 25 0 64 25 25 60 67 930 304

12

 DaniŽl van Beek 0 25 74 0 25 25 71 65 1.310 285

13

 Peter Hofhuis 66 0 0 60 61 25 63 0 740 275

14

 Michiel de Wit 0 0 0 58 65 25 59 59 450 266

15

 Hugo van Haaren 65 25 25 63 25 25 25 61 650 264

16

 Marcel van Bijsteren 65 25 0 66 75 25 0 0 2.070 256

17

 Gerwin Wouters 57 25 25 25 25 0 54 70 710 256

18

 Henk de Groot 55 75 25 0 25 0 55 0 200 235

19

 Wesley van de Stad 0 0 0 59 66 25 0 60 420 210

20

 Nick Michgelsen 0 0 0 0 67 25 54 63 490 209

21

 Patrick Roselaar 0 25 25 62 61 25 0 0 140 198

22

 Kay Hannessen 0 0 25 0 25 25 25 57 220 157

23

 Christiaan Couperus 61 0 0 0 0 25 66 0 570 152

24

 Ollie Hendriks 54 72 25 0 0 0 0 0 40 151

25

 Michelle Soll 0 0 0 0 0 0 68 68 1.150 136

26

 Ramon Engelman 59 25 25 0 25 0 0 0 70 134

27

 Maurice Uitdebosch 0 0 0 0 0 0 65 55 610 120

28

 Wilbert Elzinga 0 0 0 0 0 0 61 54 330 115

29

 Yuri de Wolf 0 25 0 61 0 25 0 0 80 111

30

 DaniŽl Gerth 72 25 0 0 0 0 0 0 400 97

31

 Joost Veerman 70 0 0 0 25 0 0 0 330 95

32

 Floor Zaal 69 25 0 0 0 0 0 0 320 94

33

 Roy Stark 0 0 0 0 65 25 0 0 70 90

34

 Niels van de Brink 0 0 0 0 25 0 58 0 70 83

35

 Jimmy Middelkoop 0 0 0 0 0 25 58 0 70 83

36

 Remco Visscher 57 25 0 0 0 0 0 0 60 82

37

 Olaf Sprik 0 0 75 0 0 0 0 0 190 75

38

 Jan Klaassen 0 0 0 0 70 0 0 0 220 70

39

 Martin Schumacher 0 0 0 0 62 0 0 0 60 62

40

 Shandro Brummel 0 0 0 0 59 0 0 0 40 59

41

 Edwin Franken 0 0 0 0 0 0 0 58 260 58

42

 Martijn Visscher 54 0 0 0 0 0 0 0 30 54

43

 Bas Flipsen 0 0 0 0 0 0 54 0 10 54

44

 Jeffrey Baghus 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

45

 Arjan van de Brink 0 0 0 0 0 0 25 0 0 25

 

Einduitslag A- Junioren 1996 (beste 6 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 Maarten Esmeyer 74 74 0 74 75 74 71 74 13.330

445

2

 Gerwin van den Os 75 75 25 25 73 72 75 72 7.220 442

3

 Dominique Germans 72 72 25 75 74 71 73 74 5.670 440

4

 Gerwin Schenau 73 70 25 25 72 73 72 75 5.410 435

5

 Bjorn Hannessen 0 71 74 0 25 0 69 71 860 310

6

 Daniťl Germans 0 73 25 0 25 69 70 25 1.450 287

7

 Eric van Otterloo 0 0 75 0 0 75 74 0 5.040 224

8

 GeertJan Schipper 0 0 0 25 0 70 0 25 1.470 120

9

 Jeroen Kok 71 0 25 0 0 0 0 0 170 96

10

 Dirk Kwakkel 0 0 0 0 71 0 0 0 80 71

 

Voor een fotoreportage van een viswedstrijd aan het Wolderwijd klik hierop.

 


DE GROOTSTE VIS

 

B- junioren is 39 cm, gevangen door: Marcel van Bijsteren

A- junioren is 52 cm, gevangen door: Maarten Esmeyer

 

Maarten Esmeijer.

 

Het record grootste vis aller tijden staat nog op naam van: Jan-Willem van de Poppe met een brasem van 56 cm, gevangen in 1991.


WETENSWAARDIGHEDEN

 

Totaal vangstgewicht competitie: 75.910 gram.

Vangst A-jeugd: 40.700 gram, vangst B-jeugd: 35.210 gram.

Gemiddelde deelname per wedstrijd: 29 junioren.

In totaal hebben 55 jeugdleden aan ťťn of meer wedstrijden meegedaan.

 


1. UITSLAG 6 APRIL

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 6 april:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Hans Lokhorst

 

 

75

2

 Jerrrel de Paauw  

 

74

3

 Marijn de Bruin

 

 

73

4

 DaniŽl Gerth

 

 

72

5

 Bart Riezebos

 

 

71

6

 Joost Veerman

 

 

70

7

 Floor Zaal  

 

69

8

 Mark van Beugen

 

 

68

9

 Michel Troost

 

 

67

10

 Peter Hofhuis

 

 

66

11

 Hugo van Haaren  

 

65

12

 Marcel van Bijsteren  

 

65

13

 Maarten van de Berg

 

 

63

14

 Wouter Riezebos

 

 

62

15

 Christiaan Couperus

 

 

61

16

 Ronald Franken  

 

61

17

 Alexander Foppen

 

 

59

18

 Ramon Engelman

 

 

59

19

 Gerwin Wouters

 

 

57

20

 Remco Visscher

 

 

57

21

 Henk de Groot

 

 

55

22

 Ollie Hendriks

 

 

54

23

 Martijn Visscher

 

 

54

24

 Jeroen Hofhuis

 

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 6 april:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Gerwin van den Os

 

 

75

2

 Maarten Esmeyer

 

 

74

3

 Gerwin Schenau

 

 

73

4

 Dominique Germans

 

 

72

5

 Jeroen Kok

 

 

71

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. UITSLAG 20 APRIL

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 20 april:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Henk de Groot

 

 

75

2

 Marijn de Bruin

 

 

74

3

 Mark van Beugen

 

 

73

4

 Ollie Hendriks

 

 

72

5

 Ronald Franken  

 

25

6

 Michel Troost

 

 

25

7

 Hans Lokhorst

 

 

25

8

 Jerrrel de Paauw  

 

25

9

 Bart Riezebos

 

 

25

10

 Jeroen Hofhuis

 

 

25

11

 Wouter Riezebos

 

 

25

12

 Alexander Foppen

 

 

25

13

 Maarten van de Berg

 

 

25

14

 DaniŽl van Beek

 

 

25

15

 Hugo van Haaren  

 

25

16

 Marcel van Bijsteren  

 

25

17

 Gerwin Wouters

 

 

25

18

 Patrick Roselaar

 

 

25

19

 Ramon Engelman

 

 

25

20

 Yuri de Wolf

 

 

25

21

 DaniŽl Gerth

 

 

25

22

 Floor Zaal  

 

25

23  Remco Visscher

 

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 20 april:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Gerwin van den Os

 

 

75

2

 Maarten Esmeyer

 

 

74

3

 Daniťl Germans

 

 

73

4

 Dominique Germans

 

 

72

5

 Bjorn Hannessen

 

 

71

6

 Gerwin Schenau

 

 

70

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. UITSLAG 4 MEI

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 4 mei:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Olaf Sprik

 

 

75

2

 DaniŽl van Beek

 

 

74

3

 Marijn de Bruin

 

 

25

4

 Michel Troost

 

 

25

5

 Hans Lokhorst

 

 

25

6

 Jerrrel de Paauw  

 

25

7

 Bart Riezebos

 

 

25

8

 Wouter Riezebos

 

 

25

9

 Alexander Foppen

 

 

25

10

 Hugo van Haaren  

 

25

11

 Gerwin Wouters

 

 

25

12

 Henk de Groot

 

 

25

13

 Patrick Roselaar

 

 

25

14

 Kay Hannessen  

 

25

15

 Ollie Hendriks

 

 

25

16

 Ramon Engelman

 

 

25

17

 Jeffrey Baghus  

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 4 mei:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Eric van Otterloo

 

 

75

2

 Bjorn Hannessen

 

 

74

3

 Gerwin van den Os

 

 

25

4

 Dominique Germans

 

 

25

5

 Gerwin Schenau

 

 

25

6

 Daniťl Germans

 

 

25

7

 Jeroen Kok

 

 

25

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. UITSLAG 8 JUNI

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 8 juni:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Mark van Beugen

 

 

75

2

 Ronald Franken  

 

74

3

 Wouter Riezebos

 

 

74

4

 Marijn de Bruin

 

 

73

5

 Michel Troost

 

 

71

6

 Jeroen Hofhuis

 

 

70

7

 Jerrrel de Paauw  

 

69

8

 Hans Lokhorst

 

 

68

9

 Bart Riezebos

 

 

67

10

 Marcel van Bijsteren  

 

66

11

 Alexander Foppen

 

 

65

12

 Maarten van de Berg

 

 

64

13

 Hugo van Haaren  

 

63

14

 Patrick Roselaar

 

 

62

15

 Yuri de Wolf

 

 

61

16

 Peter Hofhuis

 

 

60

17

 Wesley van de Stad  

 

59

18

 Michiel de Wit  

 

58

19

 Gerwin Wouters

 

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 8 juni:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Dominique Germans

 

 

75

2

 Maarten Esmeyer

 

 

74

3

 Gerwin van den Os

 

 

25

4

 Gerwin Schenau

 

 

25

5

 GeertJan Schipper

 

 

25

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5. UITSLAG 7 SEPTEMBER

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 7 september:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Marcel van Bijsteren  

 

75

2

 Ronald Franken  

 

74

3

 Hans Lokhorst

 

 

73

4

 Marijn de Bruin

 

 

72

5

 Jerrrel de Paauw  

 

71

6

 Jan Klaassen

 

 

70

7

 Mark van Beugen

 

 

69

8

 Michel Troost

 

 

68

9

 Nick Michgelsen

 

 

67

10

 Wesley van de Stad  

 

66

11

 Jeroen Hofhuis

 

 

65

12

 Michiel de Wit  

 

65

13

 Roy Stark

 

 

65

14

 Martin Schumacher

 

 

62

15

 Peter Hofhuis

 

 

61

16

 Patrick Roselaar

 

 

61

17

 Shandro Brummel

 

 

59

18

 Bart Riezebos

 

 

58

19

 Wouter Riezebos

 

 

25

20

 Alexander Foppen

 

 

25

21

 Maarten van de Berg

 

 

25

22

 DaniŽl van Beek

 

 

25

23

 Hugo van Haaren  

 

25

24

 Gerwin Wouters

 

 

25

25

 Henk de Groot

 

 

25

26

 Kay Hannessen  

 

25

27

 Ramon Engelman

 

 

25

28

 Joost Veerman

 

 

25

29

 Niels van de Brink

 

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 7 september:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Maarten Esmeyer

 

 

75

2

 Dominique Germans

 

 

74

3

 Gerwin van den Os

 

 

73

4

 Gerwin Schenau

 

 

72

5

 Dirk Kwakkel

 

 

71

6

 Bjorn Hannessen

 

 

25

7

 Daniťl Germans

 

 

25

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6. UITSLAG 21 SEPTEMBER

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 21 september:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Mark van Beugen

 

 

75

2

 Marijn de Bruin

 

 

25

3

 Ronald Franken  

 

25

4

 Michel Troost

 

 

25

5

 Hans Lokhorst

 

 

25

6

 Jerrrel de Paauw  

 

25

7

 Bart Riezebos

 

 

25

8

 Jeroen Hofhuis

 

 

25

9

 Wouter Riezebos

 

 

25

10

 Maarten van de Berg

 

 

25

11

 DaniŽl van Beek

 

 

25

12

 Peter Hofhuis

 

 

25

13

 Michiel de Wit  

 

25

14

 Hugo van Haaren  

 

25

15

 Marcel van Bijsteren  

 

25

16

 Wesley van de Stad  

 

25

17

 Nick Michgelsen

 

 

25

18

 Patrick Roselaar

 

 

25

19

 Kay Hannessen  

 

25

20

 Christiaan Couperus

 

 

25

21

 Yuri de Wolf

 

 

25

22

 Roy Stark

 

 

25

23

 Jimmy Middelkoop  

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 21 september:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Eric van Otterloo

 

 

75

2

 Maarten Esmeyer

 

 

74

3

 Gerwin Schenau

 

 

73

4

 Gerwin van den Os

 

 

72

5

 Dominique Germans

 

 

71

6

 GeertJan Schipper

 

 

70

7

 Daniťl Germans

 

 

69

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7. UITSLAG 5 OKTOBER

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 5 oktober:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Michel Troost

 

 

75

2

 Jeroen Hofhuis

 

 

74

3

 Marijn de Bruin

 

 

73

4

 Ronald Franken  

 

72

5

 DaniŽl van Beek

 

 

71

6

 Jerrrel de Paauw  

 

70

7

 Bart Riezebos

 

 

69

8

 Alexander Foppen

 

 

68

9

 Michelle Soll

 

 

68

10

 Christiaan Couperus

 

 

66

11

 Wouter Riezebos

 

 

65

12

 Maurice Uitdebosch

 

 

65

13

 Peter Hofhuis

 

 

63

14

 Mark van Beugen

 

 

62

15

 Wilbert Elzinga

 

 

61

16

 Maarten van de Berg

 

 

60

17

 Michiel de Wit  

 

59

18

 Hans Lokhorst

 

 

58

19

 Niels van de Brink

 

 

58

20

 Jimmy Middelkoop  

 

58

21

 Henk de Groot

 

 

55

22

 Nick Michgelsen

 

 

54

23

 Gerwin Wouters

 

 

54

24

 Bas Flipsen  

 

54

25

 Hugo van Haaren  

 

25

26

 Kay Hannessen  

 

25

27

 Arjan van de Brink  

 

25

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 5 oktober:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Gerwin van den Os

 

 

75

2

 Eric van Otterloo

 

 

74

3

 Dominique Germans

 

 

73

4

 Gerwin Schenau

 

 

72

5

 Maarten Esmeyer

 

 

71

6

 Daniťl Germans

 

 

70

7

 Bjorn Hannessen

 

 

69

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. UITSLAG 19 OKTOBER

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 19 oktober:
 B- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Marijn de Bruin

 

 

75

2

 Hans Lokhorst

 

 

74

3

 Ronald Franken  

 

73

4

 Jeroen Hofhuis

 

 

72

5

 Michel Troost

 

 

71

6

 Gerwin Wouters

 

 

70

7

 Alexander Foppen

 

 

69

8

 Michelle Soll

 

 

68

9

 Maarten van de Berg

 

 

67

10

 Bart Riezebos

 

 

66

11

 DaniŽl van Beek

 

 

65

12

 Jerrrel de Paauw  

 

65

13

 Nick Michgelsen

 

 

63

14

 Wouter Riezebos

 

 

62

15

 Hugo van Haaren  

 

61

16

 Wesley van de Stad  

 

60

17

 Michiel de Wit  

 

59

18

 Edwin Franken

 

 

58

19

 Mark van Beugen

 

 

57

20

 Kay Hannessen  

 

57

21

 Maurice Uitdebosch

 

 

55

22

 Wilbert Elzinga

 

 

54

 Totaal

 

 

 

 

 

 
 Uitslag van de 1e wedstrijd van 19 oktober:
 A- Junioren

gewicht

grootste

punten

1

 Gerwin Schenau

 

 

75

2

 Maarten Esmeyer

 

 

74

3

 Dominique Germans

 

 

74

4

 Gerwin van den Os

 

 

72

5

 Bjorn Hannessen

 

 

71

6

 Daniťl Germans

 

 

25

7

 GeertJan Schipper

 

 

25

Totaal

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Terug naar overzicht jeugd viswedstrijden

Terug naar overzicht jeugd