JEUGDCOMPETITIE 1992

 

 Eindstand    
 1. Uitslag 9 mei  3. Uitslag 13 juni  5. Uitslag 5 september
 2. Uitslag 20 mei  4. Uitslag 1 juli  6. Uitslag 19 september

 


VERENIGINGSKAMPIOENSCHAP JEUGDVISSEN 1992

 

EINDSTAND

Einduitslag B- Junioren 1992 (beste 4 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

 gewicht

pnt.

1

 PeterHendrik van de Poppe 25 74 73 74 0 75 3.980

296

2

 Ronald Bonestroo 75 75 71 70 70 71 8.930 292

3

 JanWillem van de Poppe 25 25 68 75 71 74 4.530 288

4

 Gert Timmer 25 71 75 66 74 67 2.510 287

5

 Vincent Hoveling 25 73 67 69 72 73 2.090 287

6

 Hendrik van de Velde 0 25 69 72 75 69 3.820 85

7

 Jeroen Hermans 0 0 74 67 73 70 1.980 284

8

 Bert Timmer 25 72 65 68 69 67 640 276

9

 Bas van de Berg 25 0 72 71 25 72 1.860 240

10

 Djurre Gans 25 25 70 73 0 0 1.590 193

11

 Arjan Tijmstra 25 0 0 65 0 69 210 159

12

 DirkWim den Besten 25 25 66 0 0 0 60 116

13

 Martijn Klaassen 25 0 0 0 0 0 0 25

 

Einduitslag A- Junioren 1992 (beste 4 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

 gewicht

pnt.

1

 Hans Lokhorst 75 75 75 68 74 75 6.690 300

2

 Eric van Otterloo 25 66 74 74 75 73 3.730 296

3

 Gerwin Schenau 72 72 72 75 73 67 2.870 292

4

 Erwin Vrijhof 73 71 71 70 72 68 1.940 287

5

 Merijn de Bruin 25 0 73 71 71 69 1.710 284

6

 Bas van Keulen 25 70 70 0 67 71 660 278

7

 Pepijn Mensink 25 73 68 72 0 64 1.260 277

8

 Jeroen Kok 25 69 65 65 68 66 370 268

9

 EvertJan van de Hoek 25 25 0 73 66 74 920 238

10

 Maarten Esmeyer 25 74 67 67 0 0 930 233

11

 Wim Westeneng 25 69 66 0 69 25 250 229

12

 Alex Franken 71 0 69 69 0 0 700 209

13

 Hans Smit 71 0 25 66 0 0 220 162

14

 Joep de Bruin 0 0 25 0 70 65 230 160

15

 Christiaan van Zeijl 74 0 0 0 0 70 400 144

16

 DaniŽl Wormbecher 25 67 0 0 0 0 50 92

17

 Yuri de Wolf 0 0 0 0 0 72 240 72
70

WEDSTRIJDREGLEMENT !!!!!

 

1. De junioren zijn verdeeld in twee navolgende groepen;

     A-Junioren: van 14 t/m 17 jaar

     B-Junioren: alle junioren t/m 13 jaar

2. Baars telt mee.

3. Als de wedstrijd is afgelopen je stekje netjes opruimen. Afval meenemen en thuis in de vuilnisbak gooien.

4. Elke junior die tenminste aan 4 wedstrijden heeft meegedaan krijgt, aan het einde van de competitie, een herinnering.

5. Je moet zelfstandig alle voorbereidingen voor de wedstrijd uitvoeren. Ook vissen moet je zelfstandig doen.

     Alleen de jeugdleiders, of door ons gevraagden, mogen aanwijzingen geven en helpen.

 


DE GROOTSTE VIS

 

A- junioren is 47 cm, gevangen door: Gert Timmer

B- junioren is 46 cm, gevangen door: Hans Lokhorst

 

Het record grootste vis aller tijden staat nog op naam van : Jan-Willem van de Poppe, een brasem van 56 cm, gevangen in 1991.


1. UITSLAG 9 MEI

 

A-Jeugd 1e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Ronald Bonestroo   75
2.  JanWillem van de Poppe 0 25
3.  Gert Timmer 0 25
4.  Vincent Hoveling 0 25
5.  Bert Timmer 0 25
6.  Bas van de Berg 0 25
7.  Djurre Gans 0 25
8.  Arjan Tijmstra 0 25
9.  DirkWim den Besten 0 25
10.  Martijn Klaassen 0 25
11.  PeterHendrik van de Poppe 0 25
 

 Totaal

 0

 

 

 

 

B-Jeugd 1e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hans Lokhorst   75
2.  Christiaan van Zeijl   74
3.  Erwin Vrijhof   73
4.  Gerwin Schenau   72
5.  Alex Franken   71
6.  Hans Smit   71
7.  Eric van Otterloo 0 25
8.  Merijn de Bruin 0 25
9.  Bas van Keulen 0 25
10.  Pepijn Mensink 0 25
11.  Jeroen Kok 0 25
12.  EvertJan van de Hoek 0 25
13.  Maarten Esmeyer 0 25
14.  Wim Westeneng 0 25
15.  DaniŽl Wormbecher 0 25
 

 Totaal

 

 


2. UITSLAG 20 MEI

 

A-Jeugd 2e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Ronald Bonestroo   75
2.  PeterHendrik van de Poppe   74
3.  Vincent Hoveling   73
4.  Bert Timmer   72
5.  Gert Timmer   71
6.  Hendrik van de Velde 0 25
7.  Djurre Gans 0 25
8.  DirkWim den Besten 0 25
9.  JanWillem van de Poppe 0 25
 

 Totaal

0

 

 

 

 

B-Jeugd 2e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hans Lokhorst   75
2.  Maarten Esmeyer   74
3.  Pepijn Mensink   73
4.  Gerwin Schenau   72
5.  Erwin Vrijhof   71
6.  Bas van Keulen   70
7.  Jeroen Kok   69
8.  Wim Westeneng   69
9.  DaniŽl Wormbecher   67
10.  Eric van Otterloo   66
11.  EvertJan van de Hoek 0 25
 

 Totaal

 

 

 


3. UITSLAG 13 JUNI

 

A-Jeugd 3e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Gert Timmer   75
2.  Jeroen Hermans   74
3.  PeterHendrik van de Poppe   73
4.  Bas van de Berg   72
5.  Ronald Bonestroo   71
6.  Djurre Gans   70
7.  Hendrik van de Velde   69
8.  JanWillem van de Poppe   68
9.  Vincent Hoveling   67
10.  DirkWim den Besten   66
11.  Bert Timmer   65
 

 Totaal

 

 

 

 

 

B-Jeugd 3e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hans Lokhorst   75
2.  Eric van Otterloo   74
3.  Merijn de Bruin   73
4.  Gerwin Schenau   72
5.  Erwin Vrijhof   71
6.  Bas van Keulen   70
7.  Alex Franken   69
8.  Pepijn Mensink   69
9.  Maarten Esmeyer   67
10.  Wim Westeneng   66
11.  Jeroen Kok   65
12.  Hans Smit 0 25
13.  Joep de Bruin 0 25
 

 Totaal

 

 


4. UITSLAG 1 JULI

 

A-Jeugd 4e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  JanWillem van de Poppe   75
2.  PeterHendrik van de Poppe   74
3.  Djurre Gans   73
4.  Hendrik van de Velde   72
5.  Bas van de Berg   71
6.  Ronald Bonestroo   70
7.  Vincent Hoveling   69
8.  Bert Timmer   68
9.  Jeroen Hermans   67
10.  Gert Timmer   66
11.  Arjan Tijmstra   65
 

 Totaal

 

 

 

 

 

B-Jeugd 4e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Gerwin Schenau   75
2.  Eric van Otterloo   74
3.  EvertJan van de Hoek   73
4.  Pepijn Mensink   72
5.  Merijn de Bruin   71
6.  Erwin Vrijhof   70
7.  Alex Franken   69
8.  Hans Lokhorst   68
9.  Maarten Esmeyer   67
10.  Hans Smit   66
11.  Jeroen Kok   65
 

 Totaal

 

 


5. UITSLAG 5 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 5e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Hendrik van de Velde   75
2.  Gert Timmer   74
3.  Jeroen Hermans   73
4.  Vincent Hoveling   72
5.  JanWillem van de Poppe   71
6.  Ronald Bonestroo   70
7.  Bert Timmer   69
8.  Bas van de Berg 0 25
 

 Totaal

 

 

 

 

 

B-Jeugd 5e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Eric van Otterloo   75
2.  Hans Lokhorst   74
3.  Gerwin Schenau   73
4.  Erwin Vrijhof   72
5.  Merijn de Bruin   71
6.  Joep de Bruin   70
7.  Wim Westeneng   69
8.  Jeroen Kok   68
9.  Bas van Keulen   67
10.  EvertJan van de Hoek   66
 

 Totaal

 

 


6. UITSLAG 19 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 6e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  PeterHendrik van de Poppe   75
2.  JanWillem van de Poppe   74
3.  Vincent Hoveling   73
4.  Bas van de Berg   72
5.  Ronald Bonestroo   71
6.  Jeroen Hermans   70
7.  Hendrik van de Velde   69
8.  Arjan Tijmstra   69
9.  Gert Timmer   67
10.  Bert Timmer   67
 

 Totaal

 

 

 

 

 

B-Jeugd 6e wedstrijd -

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Hans Lokhorst   75
2.  EvertJan van de Hoek   74
3.  Eric van Otterloo   73
4.  Yuri de Wolf   72
5.  Bas van Keulen   71
6.  Christiaan van Zeijl   70
7.  Merijn de Bruin   69
8.  Erwin Vrijhof   68
9.  Gerwin Schenau   67
10.  Jeroen Kok   66
11.  Joep de Bruin   65
12.  Pepijn Mensink   64
13.  Wim Westeneng 0 25
 

 Totaal

 

 


Terug naar overzicht jeugd viswedstrijden

Terug naar overzicht jeugd