JEUGDCOMPETITIE 1990

 

 Eindstand  3. Uitslag 6 juni  6. Uitslag 29 augustus
 1. Uitslag 2 mei  4. Uitslag 23 juni  7. Uitslag 8 september
 2. Uitslag 19 mei  5. Uitslag 4 juli  8. Uitslag 22 september

 


VERENIGINGSKAMPIOENSCHAP JEUGDVISSEN 1990

 

EINDSTAND

Einduitslag A- Junioren (beste 6 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 Ramon Bos 74 25 75 75 75 74 75 70 0

448

2

 Hendrik van de Velde 0 75 74 0 73 65 72 74 0 433

3

 DaniŽl Hoekstra 75 74 25 72 0 73 73 64 0 431

4

 Johan van de Haar 25 73 25 74 68 70 74 62 0 421

5

 Dirk den Besten 73 25 25 73 72 72 25 69 0 384

6

 Peter Hendrik van de Poppe 25 0 73 65 70 68 25 75 0 376

7

 Peter Poolen 25 69 25 70 59 0 68 68 0 359

8

 Frank Hermans 0 69 25 70 66 67 25 57 0 354

9

 Martijn Klaassen 25 67 0 25 64 75 25 72 3.100 328

10

 Andries Michelsen 0 71 25 68 25 25 68 71 740 328

11

 Eric van Otterloo 0 0 25 67 71 71 25 66 0 325

12

 Alex Franken 25 72 72 25 69 25 25 60 0 323

13

 Ronald Bonestroo 25 25 25 65 64 66 71 25 0 316

14

 Jan Willem van de Poppe 25 25 25 25 60 69 69 63 0 311

15

 Merijn de Bruin 0 0 0 25 66 62 68 65 0 286

16

 Joep de Bruin 0 0 0 67 25 64 70 58 0 284

17

 Gerwin Schenau 0 71 25 25 68 0 25 62 0 276

18

 Aalt Brandsen 25 25 25 0 62 0 68 60 0 265

19

 Djurre Gans 25 0 25 0 74 0 0 73 0 197

20

 Jeroen Kok 0 0 0 0 25 63 25 68 0 181

21

 Henry Haklander 25 66 0 25 25 0 0 0 0 141

22

 Roland Reijerse 0 25 0 71 0 0 0 0 0 96

23

 Arjan Tijmstra 0 0 25 0 61 0 0 0 0 86

24

 Menno Hofland 25 25 25 0 0 0 0 0 0 75

25

 Bert Timmer 0 0 25 0 25 0 0 0 0 50

26

 Gert Timmer 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25
   Antonie Zijlstra 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
   Luberto de Vries 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25

 

 Mitchel Lieftink 0 25 0 0 0 0 0 0 0 25

 

 Andre Kleermaker 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

 

 Danny van de Poppe 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

 

 Eric Boone 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

 

 Raymond van Beek 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

 

Einduitslag B- Junioren (beste 6 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 Erik van de Linde 25 75 75 74 75 75 75 75 0

450

2

 Barry Verhoef 75 71 74 75 74 74 74 73 0 446

3

 Jeroen Hermans 0 74 25 73 73 73 73 74 0

440

4

 Gerco Morren 75 25 25 72 71 25 25 72 0 340

5

 Bert Vos 25 73 25 72 0 71 0 0 0 266

6

 Vriend Aarsen 25 25 25 25 72 25 25 71 0 243

7

 Koos Vos 0 72 25 0 0 72 0 0 0 169

8

 Richard Engbers 25 25 25 25 25 0 0 0 0

125

9

 Rene Koster 0 0 25 0 0 0 0 0 0 25

10

 Martijn Admiraal 0 0 0 0 25 0 0 0 0 25

DE GROOTSTE VIS

 

A- junioren is 46 cm, gevangen door: Dirk den Besten

B- junioren is 55 cm, gevangen door: Erik van de Linde (Dit is tevens een juniorenrecord aller tijden!)

 


WETENSWAARDIGHEDEN

 

Hoogtepunten: was de wedstrijd op 29 augustus in de Lorentzhaven met 19.220 gram.

Dieptepunten:  was de wedstrijd op 2 mei in de Lorentzhaven met 335 gram.

 

Totaal vangstgewicht competitie: 60.255 gram.

Totaal aantal deelnemers competitie: 208.

 


1. UITSLAG 2 MEI

 

A-Jeugd 1e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl Hoekstra 125 75
2.  Ramon Bos 110 74
3.  Dirk den Besten 20 73
4.  JanWillem van de Poppe 0 25
5.  PeterHendrik van de Poppe 0 25
6.  Aalt Brandsen 0 25
7.  Antoinie Zijlstra 0 25
8.  Alex Franken 0 25
9.  Luberto de Vries 0 25
10.  Martijn Klaassen 0 25
11.  Henry Haklander 0 25
12.  Djurre Gans 0 25
13.  Menno Hofland 0 25
14.  Peter Poolen 0 25
15.  Ronald Bonestroo 0 25
16.  Johan van de Haar 0 25
 

 Totaal

 255

 

 

 

 

B-Jeugd 1e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Barry Verhoef 40 75
2.  Gerco Morren 40 75
3.  Richard Engbers 0 25
4.  Vriend Aarsen 0 25
5.  Bert Vos 0 25
6.  Erik van de Linde 0 25
 

 Totaal

 80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. UITSLAG 19 MEI

 

A-Jeugd 2e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hendrik van de Velde 1.470 75
2.  DaniŽl Hoekstra 1.180 74
3.  Johan van de Haar 210 73
4.  Alex Franken 200 72
5.  Gerwin Schenau 140 71
6.  Andries Michielsen 140 71
7.  Frank Hermans 110 69
8.  Peter Poolen 110 69
9.  Martijn Klaassen 80 67
10.  Henry Haklander 50 66
11.  JanWillem van de Poppe 0 25
12.  Aalt Brandsen 0 25
13.  Menno Hofland 0 25
14.  Ronald Bonestroo 0 25
15.  Ramon Bos 0 25
16.  Dirk den Besten 0 25
17.  Roland Reijerse 0 25
18.  Jeroen Kok 0 25
 

 Totaal

3.690

 

 

 

 

B-Jeugd 2e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Erik van de Linde 1.230 75
2.  Jeroen Hermans 720 74
3.  Bert Vos 430 73
4.  Koos Vos 190 72
5.  Barry Verhoef 130 71
6.  Richard Engbers 0 25
7.  Vriend Aarsen 0 25
8.  Gerco Morren 0 25
 

 Totaal

2.700

 

Grootste vis: Erik van de Linde en Bert Vos met Brasem 34 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 


3. UITSLAG 6 JUNI

 

A-Jeugd 3e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Ramon Bos 2.730 75
2.  Hendrik van de Velde 680 74
3.  PeterHendrik van de Poppe 570 73
4.  Alex Franken 150 72
5.  JanWillem van de Poppe 0 25
6.  Aalt Brandsen 0 25
7.  Djurre Gans 0 25
8.  Menno Hofland 0 25
9.  Peter Poolen 0 25
10.  Ronald Bonestroo 0 25
11.  Johan van de Haar 0 25
12.  DaniŽl Hoekstra 0 25
13.  Dirk den Besten 0 25
14.  Gerwin Schenau 0 25
15.  Frank Hermans 0 25
16.  Andries Michielsen 0 25
17.  Jeroen Kok 0 25
18.  Andre Kleermaker 0 25
19.  Danny van de Poppe 0 25
20.  Raymond van Beek 0 25
21.  Arjan Tijmstra 0 25
22.  Eric van Otterloo 0 25
23.  Eric Boone 0 25
24.  Bert Timmer 0 25
25.  Gert Timmer 0 25
 

 Totaal

 4.130

 

Grootste vis: Ramon Bos met Brasem van 43 cm.

 

 

 

B-Jeugd 3e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Erik van de Linde 1.810 75
2.  Barry Verhoef 130 74
3.  Richard Engbers 0 25
4.  Vriend Aarsen 0 25
5.  Bert Vos 0 25
6.  Gerco Morren 0 25
7.  Koos Vos 0 25
8.  Jeroen Hermans 0 25
9.  Rene Koster 0 25
 

 Totaal

 1.940

 

Grootste vis: Erik van de Linde met Brasem 46 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. UITSLAG 23 JUNI

 

A-Jeugd 4e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Ramon Bos 440 75
2.  Johan van de Haar 360 74
3.  Dirk den Besten 330 73
4.  DaniŽl Hoekstra 290 72
5.  Roland Reijerse 270 71
6.  Frank Hermans 100 70
6.  Peter Poolen 100 70
8.  Andries Michielsen 80 68
9.  Eric van Otterloo 40 67
9.  Joep de Bruin 40 67
11.  PeterHendrik van de Poppe 30 65
11.  Ronald Bonestroo 30 65
13.  JanWillem van de Poppe 0 25
14.  Alex Franken 0 25
15.  Martijn Klaassen 0 25
16.  Henry Haklander 0 25
17.  Gerwin Schenau 0 25
18.  Merijn de Bruin 0 25
 

 Totaal

 2.110

 

 

 

 

B-Jeugd 4e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Barry Verhoef 940 75
2.  Erik van de Linde 750 74
3.  Jeroen Hermans 260 73
4.  Gerco Morren 140 72
5.  Richard Engbers 0 25
6.  Vriend Aarsen 0 25
 

 Totaal

2.090 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5. UITSLAG 4 JULI

 

A-Jeugd 5e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Ramon Bos 350 75
2.  Djurre Gans 520 74
3.  Hendrik van de Velde 370 73
4.  Dirk den Besten 280 72
5.  Eric van Otterloo 270 71
6.  PeterHendrik van de Poppe 160 70
7.  Alex Franken 120 69
8.  Johan van de Haar 110 68
8.  Gerwin Schenau 110 68
10.  Frank Hermans 100 66
11.  Merijn de Bruin 100 66
12.  Ronald Bonestroo 90 64
12.  Martijn Klaassen 90 64
14.  Aalt Brandsen 80 62
15.  Arjan Tijmstra 70 61
16.  JanWillem van de Poppe 60 60
17.  Peter Poolen 40 59
18.  Henry Haklander 0 25
19.  Andries Michielsen 0 25
20.  Jeroen Kok 0 25
21.  Bert Timmer 0 25
22.  Joep de Bruin 0 25
 

 Totaal

3.100

 

 

 

 

B-Jeugd 5e wedstrijd - St. Jansdal

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Erik van de Linde 1.080 75
2.  Barry Verhoef 550 74
3.  Jeroen Hermans 410 73
4.  Vriend Aarsen 170 72
5.  Gerco Morren 150 71
6.  Richard Engbers 0 25
7.  Martijn Admiraal 0 25
 

 Totaal

2.360

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6. UITSLAG 29 AUGUSTUS

 

A-Jeugd 6e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Martijn Klaassen 2.360 75
2.  Ramon Bos 2.180 74
3.  DaniŽl Hoekstra 1.960 73
4.  Dirk den Besten 1.700 72
5.  Eric van Otterloo 1.440 71
6.  Johan van de Haar 1.260 70
7.  JanWillem van de Poppe 560 69
8.  PeterHendrik van de Poppe 530 68
9.  Frank Hermans 520 67
10.  Ronald Bonestroo 500 66
11.  Hendrik van de Velde 160 65
12.  Joep de Bruin 120 64
13.  Jeroen Kok 90 63
14.  Merijn de Bruin 40 62
15.  Alex Franken 0 25
16.  Andries Michielsen 0 25
 

 Totaal

 13.420

 

Grootste vis: Dirk den Besten met Brasem 46 cm.

 

 

B-Jeugd 6e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Erik van de Linde 3.160 75
2.  Barry Verhoef 1.190 74
3.  Jeroen Hermans 560 73
4.  Koos Vos 480 72
5.  Bert Vos 410 71
6.  Vriend Aarsen 0 25
7.  Gerco Morren 0 25
 

 Totaal

5.800

 

Grootste vis: Erik van de Linde met Brasem 44 cm.

 

 

 

 

 

 

 


7. UITSLAG 8 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 7e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Ramon Bos 4.240 75
2.  Johan van de Haar 830 74
3.  DaniŽl Hoekstra 380 73
4.  Hendrik van de Velde 150 72
5.  Ronald Bonestroo 140 71
6.  Joep de Bruin 130 70
7.  JanWillem van de Poppe 50 69
8.  Aalt Brandsen 10 68
8.  Peter Poolen 10 68
8.  Andries Michielsen 10 68
11.  Merijn de Bruin 10 68
12.  PeterHendrik van de Poppe 0 25
13.  Alex Franken 0 25
14.  Martijn Klaassen 0 25
15.  Dirk den Besten 0 25
16.  Gerwin Schenau 0 25
17.  Frank Hermans 0 25
18.  Jeroen Kok 0 25
19.  Eric van Otterloo 0 25
 

 Totaal

 5.960

 

 

 

 

B-Jeugd 7e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Erik van de Linde 1.550 75
2.  Barry Verhoef 630 74
3.  Jeroen Hermans 330 73
4.  Vriend Aarsen 0 25
5.  Gerco Morren 0 25
 

 Totaal

 2.510

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. UITSLAG 22 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 8e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  PeterHendrik van de Poppe 1.000 75
2.  Hendrik van de Velde 970 74
3.  Djurre Gans 600 73
4.  Martijn Klaassen 570 72
5.  Andries Michielsen 510 71
6.  Ramon Bos 480 70
7.  Dirk den Besten 400 69
8.  Jeroen Kok 310 68
8.  Peter Poolen 310 68
10.  Eric van Otterloo 200 66
11.  Merijn de Bruin 270 65
12.  DaniŽl Hoekstra 250 64
13.  JanWillem van de Poppe 150 63
14.  Johan van de Haar 110 62
14.  Gerwin Schenau 110 62
16.  Aalt Brandsen 100 60
16.  Alex Franken 100 60
18.  Joep de Bruin 90 58
19.  Frank Hermans 50 57
20.  Ronald Bonestroo 0 25
 

 Totaal

 6.670

 

 

 

 

B-Jeugd 8e wedstrijd - St. Jansdal

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Erik van de Linde 2.170 75
2.  Jeroen Hermans 720 74
3.  Barry Verhoef 380 73
4.  Gerco Morren 100 72
5.  Vriend Aarsen 70 71
 

 Totaal

 3.440

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Terug naar overzicht jeugd viswedstrijden

Terug naar overzicht jeugd