JEUGDCOMPETITIE 1989

 

 Eindstand  3. Uitslag 3 juni  6. Uitslag 30 augustus
 1. Uitslag 6 Mei  4. Uitslag 14 juni  7. Uitslag 16 september
 2. Uitslag 17 Mei  5. Uitslag 1 juli  8. Uitslag 30 september

VERENIGINGSKAMPIOENSCHAP JEUGDVISSEN 1989

 

De Snoek huldigt jeugdkampioenen.

Harderwijk - Tijdens een feestelijke bijeenkomst in het bowlingcentrum zijn vrijdag middag 27 oktober 1989 de jeugdkampioenen van de hengelsportvereniging De Snoek gehuldigd.
De junioren kunnen terugzien op een goed en spannend verlopen hengelseizoen, waarin het aantal deelnemers (dertig) aan de onderlinge competitie groter was dan ooit tevoren.
De eindresultaten liggen erg dicht bij elkaar. Maximaal waren er 375 punten te behalen.
Kampioen bij de A-junioren werd Hendrik van de Velde met 369 punten. Op de tweede plaats eindigde Dirk den Besten met 364 punten en derde werd Jeroen Hermans met 362 punten. Met een maximum van 375 punten werd  DaniŽl de Wolf kampioen bij de B-junioren. Hij werd gevolg door Andre Labots met 372 punten en Luuk Poolen met 269 punten.
Het klassement van de grootste vis werd bij de A-junioren gewonnen door Barry Verhoef met een brasem van 45 cm. Bij de B-junioren sloeg DniŽl de Wolf een brasem van 44 cm aan de haak.

 

EINDSTAND

Einduitslag A- Junioren (beste 5 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 Hendrik van de Velde   75 75 72 67   75 72 7.490

369

2

 Dirk den Besten 73 25 25 75 69 66 72 75 3.920 364

3

 Jeroen Hermans   25 74 71 70 73 74 25 4.540 362

4

 Barry Verhoef 71 72 25 61 60 74 70 74 2.680 361

5

 DaniŽl Hoekstra 75 74 25 68 71 70 69 61 2.940 359

6

 Koos Vos 25   25 74 74 75 63 69 4.090 355

7

 Rene Koster 25 74 25 58 73 60 68 67 1.100 342

8

 Ronald Bonestroo 69 25 25 25 63 61 62 65 460 320

9

 Erik van de Linde   25 25 66 75 25 67 73 2.480 306

10

 Gerco Morren 72 25   73 25 68 65 25 2.050 303

11

 Martijn Klaassen 25 25 25 70 61 71   66 1.570 293

12

 Bert Vos 25 25 25 69 60 72 25 64 1.350 290

13

 Frank Hermans   25 25 59 64 63 64 25 380 275

14

 Luberto de Vries   25   62 62 60   62 200 271

15

 Eric van Otterloo 25 25   25 68 69 65 25 1.300 252

16

 Roland Reijerse 70 25   25 60 65 25   280 245

17

 Henry Haklander 69 25 25 61       63 150 243

18

 Andre Kleermaker 74 72 25 67         830 238

19

 Peter Poolen 25 25 25 25     73 71 1.180 219

20

 Alex Franken 25 25 25   65 65   25 380 205

21

 Aalt Brandsen           67 66 71 860 204

22

 Berry van de Ridder   25 25 63       61 160 174

23

 Johan van de Haar     25 65 73       9000 163

24

 Ramon Bos 69   25 64         220 158

25

 Patrick Jansen 25       66 62     310 153

26

 Antonie Zijlstra 25 72 25 25         50 147

27

 Jan Willem van de Poppe 25 25             0 50

28

 Eric Boonen 25               0 25

 

 Gert Timmer 25               0 25

 

 Peter Hendrik van de Poppe   25             0 25

 

Einduitslag B- Junioren (beste 5 wedstrijden)

nr.

 naam

1

2

3

4

5

6

7

8

 gewicht

pnt.

1

 DaniŽl de Wolf 75 75 75 75   75   25 6.070

375

2

 Andre Labots 74     74 75 74 75   1.320 372

3

 Luuk Poolen 73 25 25 73   73     8.380 269

 

Op 27 oktober 1989 werden de kampioenen gehuldigd in het Bowlingcentrum te Harderwijk.
Na een terugblik op 1989 werden de prijzen uitgereikt door de voorzitter van de HSV "De Snoek" de heer J. van de Sande.
Elke deelnemer ontving een blijvende herinnering aan de competitie. Alle junioren mogen terugzien op een geslaagd hengelsportjaar 1989.
Op deze plaats nogmaals een felicitatie voor onze JEUGDKAMPIOEN 1989 - Hendrik van de Velde en DaniŽl de Wolf.

DE GROOTSTE VIS

 

A- junioren is 45 cm, gevangen door: Barry Verhoef

B- junioren is 44 cm, gevangen door: DaniŽl de Wolf

 


WETENSWAARDIGHEDEN

 

Hoogtepunten: was de wedstrijd op 30 augustus in de Lorentzhaven met 13.830 gram.

Dieptepunten:  was de wedstrijd op 3 juni in de Lorentzhaven met 2.680 gram.

Beste vangst:  werd bij de A- junioren geboekt door Hendrik van de Velde op 17 mei in de Lorentzhaven met 2.650 gram.

                            bij de B- junioren door DaniŽl de Wolf op 6 mei in de Lorentzhaven met 2.810 gram.

 

Totaal vangstgewicht competitie: 56.430 gram.

Totaal aantal deelnemers competitie: 176.

In totaal hebben 33 jeugdleden aan ťťn of meer wedstrijden meegedaan.


1. UITSLAG 6 MEI

 

A-Jeugd 1e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl Hoekstra 990 75
2.  Andre Kleermaker 460 74
3.  Dirk den Besten 400 73
4.  Gerco Morren 300 72
5.  Barry Verhoef 120 71
6.  Roland Reijerse 30 70
7.  Ramon Bos 20 69
7.  Henry Haklander 20 69
7.  Ronald Bonestroo 20 69
10.  Eric Boone 0 25
11.  Alex Franken 0 25
12.  Patrick Jansen 0 25
13.  Martijn Klaassen 0 25
14.  Rene Koster 0 25
15.  Eric van Otterloo 0 25
16.  Peter Poolen 0 25
17.  JanWillem van de Poppe 0 25
18.  Gert Timmer 0 25
19.  Bert Vos 0 25
20.  Koos Vos 0 25
21.  Antonie Zijlstra 0 25
 

 Totaal

 2.360

 

 

 

 

B-Jeugd 1e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl de Wolf 2.810 75
2.  Andre Labots 1.650 74
3.  Luuk Poolen 760 73
 

 Totaal

 5.220

 

Grootste vis: DaniŽl de Wolf met Brasem 44 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. UITSLAG 17 MEI

 

A-Jeugd 2e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hendrik van de Velde 2.650 75
2.  Rene Koster 50 74
2.  DaniŽl Hoekstra 50 74
4.  Andre Kleermaker 49 72
4.  Barry Verhoef 49 72
4.  Antonie Zijlstra 49 72
7.  Dirk den Besten 0 25
8.  Ronald Bonestroo 0 25
9.  Alex Franken 0 25
10.  Henry Haklander 0 25
11.  Martijn Klaassen 0 25
12.  Gerco Morren 0 25
13.  Eric van Otterloo 0 25
14.  Peter Poolen 0 25
15.  JanWillem van de Poppe 0 25
16.  Roland Reijerse 0 25
17.  Bert Vos 0 25
18.  Erik van de Linde 0 25
19.  Frank Hermans 0 25
20.  Berry van de Ridder 0 25
21.  PeterHendrik van de Poppe 0 25
22.  Luberto de Vries 0 25
23.  Jeroen Hermans 0 25
 

 Totaal

2.897

 

Grootste vis: Hendrik van de Velde met Brasem van 44 cm.

 

 

B-Jeugd 2e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl de Wolf 1.550 75
2.  Luuk Poolen 0 25
 

 Totaal

1.550

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. UITSLAG 3 JUNI

 

A-Jeugd 3e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Hendrik van de Velde 1.690 75
2.  Jeroen Hermans 240 74
3.  Dirk den Besten 0 25
4.  Ronald Bonestroo 0 25
5.  Alex Franken 0 25
6.  Henry Haklander 0 25
7.  Martijn Klaassen 0 25
8.  Andre Kleermaker 0 25
9.  Rene Koster 0 25
10.  Peter Poolen 0 25
11.  Barry Verhoef 0 25
12.  Bert Vos 0 25
13.  Koos Vos 0 25
14.  Antonie Zijlstra 0 25
15.  Erik van de Linde 0 25
16.  Frank Hermans 0 25
17.  Berry van de Ridder 0 25
18.  Johan van den Haar 0 25
19.  Ramon Bos 0 25
20.  DaniŽl Hoekstra 0 25
 

 Totaal

 1.930

 

 

 

 

B-Jeugd 3e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl de Wolf 750 75
2.  Luuk Poolen 0 25
 

 Totaal

 750

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. UITSLAG 14 JUNI

 

A-Jeugd 4e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  Dirk den Besten 1.250 75
2.  Koos Vos 1.230 74
3.  Gerco Morren 1.150 73
4.  Hendrik van de Velde 850 72
5.  Jeroen Hermans 790 71
6.  Martijn Klaassen 660 70
7.  Bert Vos 400 69
8.  DaniŽl Hoekstra 390 68
9.  Andre Kleermaker 330 67
10.  Erik van de Linde 300 66
11.  Johan van den Haar 290 65
12.  Ramon Bos 200 64
13.  Berry van de Ridder 150 63
14.  Luberto de Vries 110 62
15.  Barry Verhoef 90 61
15.  Henry Haklander 90 61
17.  Frank Hermans 80 59
18.  Rene Koster 60 58
19.  Ronald Bonestroo 0 25
20.  Eric van Otterloo 0 25
21.  Peter Poolen 0 25
22.  Roland Reijerse 0 25
23.  Antonie Zijlstra 0 25
   

7.420

 

 

 

 

B-Jeugd 4e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht

Punten

1.  DaniŽl de Wolf 1.160 75
2.  Andre Labots 540 74
3.  Luuk Poolen 100 73
 

 Totaal

1.800

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5. UITSLAG 1 JULI

 

A-Jeugd 5e wedstrijd - Sypel

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Erik van de Linde 1.480 75
2.  Koos Vos 1.030 74
3.  Rene Koster 610 73
3.  Johan van den Haar 610 73
5.  DaniŽl Hoekstra 580 71
6.  Jeroen Hermans 540 70
7.  Dirk den Besten 330 69
8.  Eric van Otterloo 280 68
9.  Hendrik van de Velde 250 67
10.  Patrick Jansen 220 66
11.  Alex Franken 160 65
12.  Frank Hermans 110 64
13.  Ronald Bonestroo 60 63
14.  Luberto de Vries 50 62
15.  Martijn Klaassen 40 61
16.  Roland Reijerse 30 60
17.  Barry Verhoef 30 60
18.  Bert Vos 30 60
19.  Gerco Morren 0 25
 

 Totaal

6.440

 

Grootste vis: Barry Verhoef met Brasem 45 cm.

 

 

B-Jeugd 5e wedstrijd - Sypel

       
Nr   Gewicht Punten
1.  Andre Labots 310 75
 

 Totaal

310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6. UITSLAG 30 AUGUSTUS

 

A-Jeugd 6e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Koos Vos 1.580 75
2.  Barry Verhoef 1.530 74
3.  Jeroen Hermans 1.440 73
4.  Bert Vos 860 72
5.  Martijn Klaassen 770 71
6.  DaniŽl Hoekstra 660 70
7.  Eric van Otterloo 530 69
8.  Gerco Morren 510 68
9.  Aalt Brandsen 480 67
10.  Dirk den Besten 380 66
11.  Roland Reijerse 220 65
11.  Alex Franken 220 65
13.  Frank Hermans 110 63
14.  Patrick Jansen 90 62
15.  Ronald Bonestroo 30 61
16.  Luberto de Vries 20 60
16.  Rene Koster 20 60
18.  Erik van de Linde 0 25
 

 Totaal

 9.450

 

 

 

 

B-Jeugd 6e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  DaniŽl de Wolf 2.110 75
2.  Andre Labots 1.810 74
3.  Luuk Poolen 460 73
 

 Totaal

4.380

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7. UITSLAG 16 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 7e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Hendrik van de Velde 0 75
2.  Jeroen Hermans 0 74
3.  Peter Poolen 0 73
4.  Dirk den Besten 0 72
5.  Eric van Otterloo 0 71
6.  Barry Verhoef 0 70
7.  DaniŽl Hoekstra 0 69
8.  Rene Koster 0 68
9.  Erik van de Linde 0 67
10.  Aalt Brandsen 0 66
11.  Gerco Morren 0 65
12.  Frank Hermans 0 64
13.  Koos Vos 0 63
14.  Ronald Bonestroo 0 62
15.  Roland Reijerse 0 25
16.  Bert Vos 0 25
 

 Totaal

 6.440

 

 

 

 

B-Jeugd 7e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Andre Labots 1.760 75
 

 Totaal

 1.760

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. UITSLAG 30 SEPTEMBER

 

A-Jeugd 8e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  Dirk den Besten 980 75
2.  Barry Verhoef 570 74
3.  Erik van de Linde 540 73
4.  Hendrik van de Velde 410 72
5.  Peter Poolen 250 71
5.  Aalt Brandsen 250 71
7.  Koos Vos 180 69
8.  Eric van Otterloo 120 68
8.  Rene Koster 110 67
10.  Martijn Klaassen 100 66
11.  Ronald Bonestroo 70 65
12.  Bert Vos 60 64
13.  Henry Haklander 40 63
14.  Luberto de Vries 20 62
15.  Berry van de Ridder 10 61
15.  DaniŽl Hoekstra 10 61
17.  Alex Franken 0 25
18.  Gerco Morren 0 25
19.  Frank Hermans 0 25
20.  Jeroen Hermans 0 25
 

 Totaal

 3.720

 

 

 

 

B-Jeugd 8e wedstrijd - Lorenzhaven

       
Nr  Naam Gewicht Punten
1.  DaniŽl de Wolf 0 25
 

 Totaal

 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Terug naar overzicht jeugd viswedstrijden

Terug naar overzicht jeugd